Start Atrakcje turystyczne
Klub rowerowo - pieszy TRAPER PDF Drukuj Email

Założenia klubu to propagowanie piękna Ziemi Krasnostawskiej i nie tylko. Inicjowanie czynnego wypoczynku, poprzez formę organizowanych rajdów pieszych i rowerowych. Rajdy piesze w zimie i rowerowe w lecie, są organizowane raz w tygodniu w każdą niedzielę. Poza tym, począwszy od kwietnia do października, będą organizowane rajdy kilkudniowe (jeden w miesiącu), poza tereny Ziemi Krasnostawskiej (patrz plan imprez TRAPERA na bieżący rok).

Działamy przy Krasnostawskim Domu Kultury, gdzie spotykamy się w celach organizacyjnych w każdy pierwszy poniedziałek miesiąca o godzinie 18.00. Zapraszamy wszystkich sympatyków. Przy Domu Kultury mamy też swoja gablotę informacyjną, gdzie można znaleźć informacje turystyczne o najbliższych zamierzeniach. Współdziałamy też z mediami - gazetą ECHO Krasnegostawu i Telewizją Kablową Krasnystaw.

Mamy objeżdżone już tereny nie tylko Ziemi Krasnostawskiej, ale również Roztocza, Roztoczańskiego Parku Narodowego, Poleskiego Parku Narodowego, Pojezierza Łęczyńsko - Włodawskiego, tereny nadbużańskie. Zapewniamy obsługę przewodnika na te tereny. Zapraszamy na imprezy turystyczne organizowane przez klub TRAPER w myśl zasady - "CUDZE CHWALICIE - SWEGO NIE ZNACIE".

Więcej na stronie:  www.traperkrasnystaw.republika.pl

 
________________________________________________________________________________

Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich

Leader

Program Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2007-2013


Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich
Europa inwestująca w obszary wiejskie
Strona współfinansowana ze środków Unii Europejskiej w ramach Działania 431 "Funkcjonowanie Lokalnej Grupy Działania, nabywanie umiejętności i aktywizacja" osi 4 LEADER Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2007-2013
Instytucja Zarządzająca Programem Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2007-2013 - Ministerstwo Rolnictwa i Rozwoju Wsi
 

Kalendarz wydarzeń

logo chata w kole

 

Copyright © 2019 Miejsca Pełne Uroku. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Joomla! jest wolnym oprogramowaniem dostępnym na licencji GNU GPL.